8d18e9f6f763a6aed45dbee13160e315.jpg
+420 605 238 645
matematika.wgz@email.cz

V SOUČASNÉ DOBĚ JE KAPACITA LEKCÍ ZCELA NAPLNĚNA A NEJSEM SCHOPEN PŘIJÍMAT DALŠÍ STUDENTY!

• Doučování žáků od 2.stupně ZŠ, studentů gymnázií, SŠ i VŠ

• Příprava k přijímacím zkouškám na gymnázia, SŠ a VŠ

• Příprava k maturitě z matematiky

• Příprava k opravným zkouškám /reparáty/

Pomůžeme Vám dát matematice mat!

"Pí"

"Pí"

Jedna z nejdůležitějších matematických konstant.

Pomohlo mi doučování?

Originální módní doplňky
Originální módní doplňky


Příprava k přijímacím zkouškám na gymnázia, SŠ a VŠ, příprava na státní maturitu z matematiky, příprava k opravným zkouškám.


 

Všechny typy zkoušek z matematiky jsou pro každého studenta zátěžovou situací a obstojí hlavně ti, kteří se na ně připravovali. Příprava nejen reálně pozvedne šance na správné vyřešení zadaných příkladů, ale v neposlední řadě dodá sebevědomí, což podstatně sníží nervozitu a tedy "zmatkování" při počítání. Čím dříve s přípravou na zkoušku začnete, tím lépe - delší čas průběžné přípravy podstatně zvyšuje šance na úspěch!

Při přípravě se věnuji vždy individuálně jednomu studentovi, což zaručuje maximální efekt přípravy na konkrétní zkoušku. Volím optimální tempo a styl výuky vhodné pro konkrétního studenta a typ zkoušky. Zaměřuji se skutečně jen na látku, kterou je třeba k dané zkoušce procvičit.

Příprava na zkoušky probíhá podle Vašich časových možností - dopoledne i odpoledne. Je možná i o víkendech.

Lektor za Vámi po Praze přijede zdarma až domů, nebo na jiné Vámi zvolené místo, vhodné ke studiu - student nemusí nikam dojíždět. Na Vaše přání může lekce probíhat i v blízkém okolí Prahy, po domluvě o úhradě cestovních nákladů.

 

Příprava ke zkouškám vyžaduje dlouhodobější spolupráci, nejlépe se osvědčila práce probíhající formou lekcí v pravidelných intervalech např.1x týdně nebo 1x za 14 dní. V tomto případě můžete využít cenově výhodné "balíčky lekcí". Name
Email
Comment
Or visit this link or this one